deutsch english czech
 Pobočky
 Osobní kontakty
 

Osobní kontakty

Vedení společnosti

Ing. Milan Pavlík, ředitel společnosti
Tel.: (+420) 533 033 976
Mobil: (+420) 777 720 606
E-mail: Milan.Pavlik@AgroprojektPSO.cz

Ing. Jiří Papoušek, jednatel společnosti
Tel.: (+420) 533 033 902
Mobil: (+420) 604 233 943
E-mail: jiri.papousek@agroprojektpso.cz

Ing.Mgr. Zdeněk Střítecký, jednatel společnosti
Tel.: (+420) 533 033 983
Mobil: (+420) 777 171 766
E-mail: Zdenek.Stritecky@AgroprojektPSO.cz

Ing. Luděk Střítecký
Tel.: (+420) 533 033 998
Mobil: (+420) 777 720 601
E-mail: Ludek.Stritecky@AgroprojektPSO.cz

Ing. Radim Carda
Tel.: (+420) 533 033 982
Mobil: (+420) 777 720 609
E-mail: Radim.Carda@AgroprojektPSO.cz

Sekretariát

Hamerská Jitka
Tel.: (+420) 533 033 999
E-mail: Jitka.Hamerska@AgroprojektPSO.cz


Ekonomický úsek

Bučková Petra, vedoucí ekonomického úseku
Tel.: (+420) 533 033 999
E-mail: Petra.Buckova@AgroprojektPSO.cz


Vedení provozu

Kupka Lubomír, vedoucí
Tel.: (+420) 533 033 994
E-mail: Lubomir.Kupka@AgroprojektPSO.cz


Střediska

Projektování staveb
Ing. Jiří Papoušek
Tel.: (+420) 533 033 902
Mobil: (+420) 604 233 943
E-mail: jiri.papousek@agroprojektpso.cz

Pozemkové úpravy
Ing. Milan Pavlík
Tel.: (+420) 533 033 976
Mobil: (+420) 777 720 606
E-mail: Milan.Pavlik@AgroprojektPSO.cz

Zeměměřické činnosti
Ing. Milan Pavlík
Tel.: (+420) 533 033 976
Mobil: (+420) 777 720 606
E-mail: Milan.Pavlik@AgroprojektPSO.cz

Ing. Vít Gazda
Tel.: (+420) 533 033 990
Mobil: (+420) 777 291 645
E-mail: Vit.Gazda@AgroprojektPSO.cz

Inženýrská geologie a hydrogeologie
RNDr.Ing. Zbyněk Grunvald
Tel.: (+420) 545 191 111
Mobil: (+420) 602 519 489
E-mail: Info@AgroprojektPSO.cz

Provádění staveb
Ing. Luděk Střítecký
Tel.: (+420) 533 033 998
Mobil: (+420) 777 720 601
E-mail: Ludek.Stritecky@AgroprojektPSO.cz

Inženýrské činnosti ve výstavbě
Ing. Luděk Střítecký
Tel.: (+420) 533 033 998
Mobil: (+420) 777 720 601
E-mail: Ludek.Stritecky@AgroprojektPSO.cz

Posuzování vlivů na životní prostředí

Tel.: (+420)
Mobil: (+420)
E-mail: Info@AgroprojektPSO.cz

Developerské aktivity
Ing.Mgr. Zdeněk Střítecký
Tel.: (+420) 533 033 983
Mobil: (+420) 777 171 766
E-mail: Zdenek.Stritecky@AgroprojektPSO.cz